آشپزخانه منزل مسکونی در آتش سوخت

به گزارش روابط عمومی سازمان آتش نشانی وخدمات ایمنی شهرداری شاهین شهر در مورخ 1398/01/21 ساعت 19:14 آشپزخانه منزل مسکونی در طبقه دوم گلدیس دچار حریق شد .

سر آتش یار سوم امیر حسین جواد فرمانده عملیات اعلام کرد:
به محض حضور در محل با مشاهده دود غلیظ و ازدحام افراد در حیاط ساختمان مواجه شدیم و پس از بررسی و پیدا کردن منشا آتش سوزی که از داخل آشپزخانه از قسمت هود واجاق گاز منزل مسکونی در طبقه دوم رخ داده بود ، آتش نشانان سریعا وارد عمل شدند و با استفاده از دو عدد کپسول آب وگاز ، آتش سوزی در همان ابتدای کار مهار گردید و از سرایت آتش به دیگر نقاط ساختمان جلوگیری کردند .
آتش یار سوم محمود صارمی نیز در این رابطه گفت :
با توجه به حجم بالای دود در ساختمان آتش نشانان با باز کردن راههای خروجی و با استفاده از رم فن ( رم فن ابزاری تخصصی جهت تخلیه سریع دود از محل می باشد ) دود محل تخلیه و شروع به لکه گیری لوازم اطفا شده و خروج وسایلی که امکان مشتعل شدن دوباره آن وجود داشت شدند . ضمنا کلیه نکات ایمنی به اطلاع ساکنین گوش زد شد .
آتش پاد دوم مجتبی رستمی مدیر عامل سازمان آتش نشانی وخدمات ایمنی در این رابطه گفت :
ضمن حفظ خونسردی با شماره ۱۲۵ تماس گرفته و با اعلام وقوع آتش‌سوزی سازمان آتش نشانی را مطلع کنید. کپسول آتش‌نشانى مناسبى در منزل داشته باشيد و در مورد نحوه استفاده از آن ، آموزش ببينيد و به اعضاء خانواده نيز آموزش دهيد و با رعايت نکات ايمنى قبل از وقوع آتش‌سوزى هميشه براى مقابله با آتش‌سوزى آماده باشيم .
شایان ذکر است علت حادثه توسط کارشناسان در دست بررسی می باشد./


چاپ   ایمیل

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید