نجات جان راننده خودوری واژگون شده

به گزارش روابط عمومی سازمان آتش نشانی وخدمات ایمنی شهرداری شاهین شهر در مورخ 1398/04/03ساعت 12:23 یک دستگاه خودروی پی کی در خروجی جاده بهشت معصومه واژگون و راننده پشت فرمان محبوس شده بود

آتش یار سوم امیر حسین جواد فرمانده عملیات اعلام کرد:
به محض حضور در محل مشاهده گردید خودروی pk در حاشیه جاده واژگون و راننده خودرو درون خودرو محبوس گردیده است . آتش نشانان پس از ایمن سازی محل با استفاده از تجهیزات تخصصی نجات (ست هیدرولیک ) اقدام به تثبت سازی و برش کاری خودرو نموده و فرد محبوس شده را از درون خودور خارج نموده وتا حمل خودرو توسط جرثقیل آتش نشانان جهت ایمنی در محل حضور داشتند .

آتش یار سوم مرتضی جهانگیری کشیک وقت نیز در این رابطه گفت :
پس از اعلام حادثه دو دستگاه اطفائیه سبک وسنگین جهت انجام عملیات نجات به محل حادثه اعزام شد . آتش نشانان برای نجات جان راننده خودوربا استفاده از تجهیزات تخصصی مصدوم را از خودرو خارج نموده و توسط عوامل اورژانس مداوا و به بیمارستان گلدیس منتقل و خودرو تحویل نیروی انتظامی گردید.
آتش پاد دوم مجتبی رستمی مدیر عامل سازمان آتش نشانی وخدمات ایمنی در این رابطه گفت :
برای حفظ ایمنی و پیشگیری از بروز حوادث رانندگی همواره با سرعت‌ مطمئنه رانندگی کنید.
کمربند ایمنی را ببندید، زیرا وسیله کارآمدی است که نقش مهم آن در کاهش ضایعات نخاعی و آسیب‌های ناشی از حوادث رانندگی به اثبات رسیده است.
کمربند ایمنی را ببندید، زیرا وسیله کارآمدی است که نقش مهم آن در کاهش ضایعات نخاعی و آسیب‌های ناشی از حوادث رانندگی به اثبات رسیده است.
شایان ذکر است علت حادثه توسط کارشناسان راهور در دست بررسی می باشد./
روابط عمومی سازمان آتش نشانی وخدمات ایمنی شهرداری شاهین شهر


چاپ   ایمیل

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید