مغازه رویه کوبی مبل طعمه حریق شد

 به گزارش روابط عمومی سازمان آتش نشانی وخدمات ایمنی شهرداری شاهین شهر در مورخ 1398/10/03 ساعت 15:33 یک باب مغازه رویه کوبی مبل در محله ردانی پور خیابان معاد دچار آتش سوزی شد

 

آتش نشان میثم گلبهار فرمانده عملیات اعلام کرد:
به محض اعلام آتش سوزی سریعاً به محل حادثه اعزام که با زبانه های آتش و دود غلیظ که از مغازه بیرون می زد روبرو شدیم ، آتش نشانان به سرعت و با رعایت نکات ایمنی بوسیله آب آتش را مهار واطفا و از سرایت حریق به دیگر مغازه ها جلوگیری گردید . دود حاصل در محل توسط رم فن تهویه و محل کاملا پاکسازی شد .
آتش یار دوم حمیدرضا زمانی کشیک وقت در این رابطه گفت :
به محض اعلام آتش سوزی یک باب مغازه رویه کوبی مبل در محله ردانی پور دو دستگاه اطفائیه سنگین با تعداد 8 نفر آتش نشان به محل حادثه اعزام شدند خوشبختانه و با اقدام به موقع آتش نشانان در کنترل آتش توانستند از سرایت به دیگر مغازه های همجوار جلوگیری نموده و محل پس از پاکسازی و بررسی کلیه جوانب ایمنی و ارائه توصیه های ایمنی به مالک تحویل داده شد .

آتش پاد دوم مجتبی رستمی مدیر عامل سازمان آتش نشانی وخدمات ایمنی افزود:
• داشتن حداقل یک کپسول آتش خاموش کننده برای مغازه بسیار ضروری و لازم است به صورت مرتب کپسول خاموش کننده را بررسی و برای شارژ آن اقدام نمود.
• وسایل گاز سوز ( بخاری ، سماور ، گاز ) با فاصله ایمن نصب گردد وقبل از خروج از مغازه خاموش و دسته اصلی شیر گاز بسته شود .
• پس از خروج از مغازه کنتور برق را قطع نماید.


چاپ   ایمیل

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید