انبار ام دی اف در آتش سوخت

به گزارش روابط عمومی سازمان آتش نشانی وخدمات ایمنی شهرداری  شاهین شهر در مورخ 1398/12/21 ساعت  07:24 انبار  ام دی اف  واقع در  شاهین شهر

خیابان سعدی شمالی خیابان صبا دچار آتش سوزی شد .
سر آتش نشان مرتضی غفاری فرمانده عملیات اعلام کرد:    
به محض اعلام آتش سوزی به محل حادثه اعزام و با زبانه های آتش و دود غلیظ که از کارگاه  بیرون می زد روبرو شدیم ،  ابتدا برق و گاز انبار قطع سپس ، آتش بوسیله آب اطفاء گردید و پس از خاموش شدن کامل کل محدوده که دچار آتش سوزی شده بود را سرد کردیم. تخته های چوب که دچار آتش سوزی شده بود را جدا کرده  و طی دو نوبت از محل بازدید شد کلیه نکات ایمنی  به مالک گوشزد شد .
آتش یار دوم حمید رضا اعلایی کشیک وقت در این رابطه گفت :
به محض اعلام آتش سوزی انبار ام دی اف  همزمان از دو ایستگاه عملیاتی به محل حادثه اعزام شدند در این عملیات ، سه دستگاه اطفائیه سنگین و یک دستگاه اطفائیه سبک با تعداد 14 نفر آتش نشان به محل حادثه اعزام شدند که خوشبختانه و با اقدام به موقع آتش نشانان در کنترل آتش توانستند از گسترش حریق به دیگر قسمت های انبار و ایراد خسارت بیشتر به کارگاه  جلوگیری شود در این عملیات 9 دستگاه تنفسی و آب به میزان 4 هزار لیتر مورد استفاده قرار گرفت و محل پس از پاکسازی و بررسی کلیه جوانب ایمنی و ارائه توصیه های ایمنی به مالک تحویل داده شد .

آتش پاد دوم مجتبی رستمی مدیر عامل سازمان آتش نشانی وخدمات ایمنی افزود:
•    شهروندان عزیز حادثه هیچ گاه خبر نمی کند بهتر است جهت پیشگیری از خسارت های احتمالی  کلیه لوازم ساختمان ، مغازه ، کارگاه ، تعمیرگاه و ... را بیمه نمایید.
•    در کارخانجات بزرگ  احتمال وقوع آتش سوزی هست, لذا همواره می بایست سیستم های اطفاء حریق دستی و هوشمند در کارخانه ها نصب و صحت سلامت آنها به صورت هفتگی و ماهیانه  بررسی شود

 

 


چاپ   ایمیل

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید